Meist

Natuke meist

Indrek Põldvee

Podcasti algataja, intervjueerija

Indreku näol on tegemist suure podcastide austajaga, mille tõttu sündiski 2016-nda aasta detsembris idee luua päris oma saade. Alates esimestest taskuhäälingutest, mis sai valmis tehtud 2017-nda aasta veebruaris ja märtsis, on olnud teekond tänaseni täis suuri õppetunde, tohutut isiklikku arengut ning palju uusi tutvusi. Ta on ehe näide inimesest, kes julgeb suurelt mõelda ning liikuda sihikindlalt oma unistuste poole, püüdes sealjuures muuta maailma paremaks paigaks.

Rohkem infot Indreku ja tema tegemiste kohta leiad siit:

Natuke rohkem infot Indrekust

Anneli Rääbis

Toimetaja

Anneli on oma olemuselt organiseerija. Tema silmad löövad särama koheselt, kui talle avaneb võimalus anda oma panus mõne kontserti, festivali, koolituse või õpitoa korraldamisel.

Tema suureks kireks on luua võimalusi, kuidas inimesed tema ümber saaksid toredaid kogemusi ja uusi teadmisi. Anneli on töötanud USA’s ukselt uksele raamatumüüjana, olnud Roiu noortekeskuse juhataja-noorsootöötaja, korraldanud Tartu Songwriters Club’i kontserte ning Mailaulu festivali. Samuti ei ole talle võõras vabatahtlik töö, alates metsaistutamisest kuni koolituste läbiviimiseni. 2017-ndal aastal asutas ta Tähe Pidu MTÜ, mis tegeleb laste sünnipäevadele ja avalikele sündmustele erinevate vahvate teenuste pakkumise ning noorte enesearendustegevuste läbiviimisega.

Kenri Tops

Kodulehe haldaja, ideede genereerija

Kenri on aktiivne noormees, kes vaatamata gümnaasiumiõpilase staatusele leiab aega ka pidevaks enesearendamiseks ning uute asjade proovimiseks. Igapäevaselt on ta suur podcastide austaja, mistõttu on “Hakkame Tegutsema” lehel kaasalöömine tema jaoks äärmiselt huvitav ning kaasahaarav. Hindab väljakutseid ja uute oskuste omandamist, mistõttu ootab põnevusega iga uut projekti, mille kallal taas tööle asuda. 

Melly Külaviir

Olen väga loominguline isiksus ja oskan leida probleemidele mitmeid lahendusi. Pean kriitilist mõtlemist väga oluliseks, mistõttu oskan langetada enda jaoks kõige paremaid otsuseid. Iseloomult olen sõbralik, sotsiaalne ja avatud uutele kogemustele. Olen alati eelistanud humanitaarainete õppimist, sest minu jaoks pole midagi huvitavamat kui ühiskond, millesse olen sündinud.

 

Toeta saate tegemist

Ettevõtluskoolituste, -loengute ja -seminaride hinnad ulatuvad sadadesse eurodesse. Ettevõtjate soovitused, edulood ja õppetunnid on hindamatu väärtusega. Meie pakume sulle praktilisi teadmisi oma eriala spetsialistelt aga tasuta, sest soovime need kõikidele inimestele teha kättesaadavaks. Sinu toetus aitab meil jõuda veel enamateni. Aitäh sulle selle eest!

Toeta meid
Keri üles