Erinevaid mõtteid

 

Hei, Hakkame Tegutsema podcasti kuulaja, mina olen Chris Kala. Mulle on antud põnev võimalus lüüa kaasa Hakkame Tegutsema külalisblogijana. Kui Sina mind veel ei tunne, siis tea, et tegutsen Eestis kirjanikuna ja lisaks panustan igapäevaselt palju aega iseenda arendamisele, eneseteadlikkuse ning elu mõistmise suunas, tänu millele pean end tänasel päeval rohkem elufilosoofiks kui kirjanikuks.

Loe loomulikult edasi

 

Kas sinu elus on jäänud hirmu pärast midagi tegemata? Minul küll on. Mäletan kui olin u 16-aastane ja armunud aga ma ei julgenud seda noormehele öelda. Rääkisin sellest talle alles nüüd 18 aastat hiljem. Muidugi tuli välja, et tal polnud õrna aimugi ja hääles oli kuulda õrna kahetsust, et kui ta vaid oleks teadnud. Ainult teadmine, et ta kellelegi korda läks, tähendanuks sellel hetkel tema jaoks kõike.

Loe loomulikult edasi

 

Ma arvan, et me kõik oleme mingil hetkel kasutanud selliseid vabandusi, nagu „mul ei ole aega“ või „mul ei ole raha“, kui keegi soovitab meil millegi uuega alustada. Ka mina olen endale vahepeal kinnitanud, et need on väga head põhjendused millegi mitte tegemiseks, aga tegelikkuses ma tean, et raha ja ka aja puudumine ongi see, milleks me neid kasutame – vabandused.

Loe loomulikult edasi

 

Oleme tänavuseks aprillikuuks teinud enam kui 50 intervjuud erinevate edukate ettevõtjate ja ettevõtlike inimestega. Üha enam mõistame, kui oluline on kõikide oma ettevõtmiste kõrvalt tegeleda ka vaimse poolega, sest just õiged mõtted ja tundmused on need, mis viivad meid edasi ning annavad sihi. Kindlasti ei pea me end antud vallas eksperdiks, kuid puutudes kokku nii paljude tegusate inimestega, oleme märganud, et kõigil neil on üsna sarnased katsumused, millega igapäevaselt rinda pistetakse. Nendega toimetulek aga inimeseti on erinev.

Loe loomulikult edasi

Keri üles