Erinevaid mõtteid

 

Kas sinu elus on jäänud hirmu pärast midagi tegemata? Minul küll on. Mäletan kui olin u 16-aastane ja armunud aga ma ei julgenud seda noormehele öelda. Rääkisin sellest talle alles nüüd 18 aastat hiljem. Muidugi tuli välja, et tal polnud õrna aimugi ja hääles oli kuulda õrna kahetsust, et kui ta vaid oleks teadnud. Ainult teadmine, et ta kellelegi korda läks, tähendanuks sellel hetkel tema jaoks kõike.

Loe loomulikult edasi

 

Ma arvan, et me kõik oleme mingil hetkel kasutanud selliseid vabandusi, nagu „mul ei ole aega“ või „mul ei ole raha“, kui keegi soovitab meil millegi uuega alustada. Ka mina olen endale vahepeal kinnitanud, et need on väga head põhjendused millegi mitte tegemiseks, aga tegelikkuses ma tean, et raha ja ka aja puudumine ongi see, milleks me neid kasutame – vabandused.

Loe loomulikult edasi

 

Oleme tänavuseks aprillikuuks teinud enam kui 50 intervjuud erinevate edukate ettevõtjate ja ettevõtlike inimestega. Üha enam mõistame, kui oluline on kõikide oma ettevõtmiste kõrvalt tegeleda ka vaimse poolega, sest just õiged mõtted ja tundmused on need, mis viivad meid edasi ning annavad sihi. Kindlasti ei pea me end antud vallas eksperdiks, kuid puutudes kokku nii paljude tegusate inimestega, oleme märganud, et kõigil neil on üsna sarnased katsumused, millega igapäevaselt rinda pistetakse. Nendega toimetulek aga inimeseti on erinev.

Loe loomulikult edasi

 

Kui arvad, et sul pole elu motot, siis sa pole seda oma peas lihtsalt kordagi sõnastanud. Tõsiasi on see, et igaühel on mingisugune mõte, mille järgi nad elavad ja/või käituvad ja mis on neile kunagi kõrva taha jäänud, kus nad hoiavad seda siiamaani. Motosid on igasuguseid, sest maailmas on palju erinevaid inimesi, kes väärtustavad erinevaid asju. Mitmekesisus on hea, sest mida rohkem on motosid, seda paremad võimalused on tulevasel generatsioonil. Loe loomulikult edasi

Keri üles