Indrek Põldvee

Kirjutan natuke oma esimesest saatest ehk lugu null. Räägin, kuidas kõik see alguse sai, proovin olla nii avatud kui võimalik.

Kindlasti leiate saates vigu, me kõik oleme inimesed ja teeme neid vahel. Olen tänulik kui parandate mind ja annate tagasisidet.

Antud saates kuuleme:

  • Kes ma olen.
  • Miks ma saadet teen, millised on minu kogemused, mentorid, lugude eesmärgid.
  • Kelle lugusid saate tulevikus kuulata ja mille järgi ma saatekülalisi valin.
  • Kuidas ma ise podcaste kuulan, kus, millal ja milleks.
  • Minu areng ja eesmärkide seadmine, kuidas ma ise arenen hetkel.

KUULA SAADET!

PODCASTID, MIDA MINA PRAEGU KUULAN.
  • Tim Ferris show– Ta räägib erinevate tuntud inimestega ja õpetab, kuidas produktiivsust tõsta, elu nautida ja palju veel põnevat.
  • The Mentee– Väga hea saade neile , kes soovivad saada ettevõtjaks. Saatejuht alustas ise töötajana ja aastate möödudes sai ka temast ettevõtja. Ta on lindistanud oma teekonna. See saade inspireeris ka mind oma saadet tegema hakkama.
  • The smart passive income– Pat Flinn õpetab, kuidas passiivset sissetulekut tekitada. Ta avaldab oma saates sissetuleku allikad, mis on temal endal ja kuidas ta need saanud on.
  • How I built this– Väga põnev saade, kus külalisteks on ettevõtete asutajad, kes räägivad kuidas nad alustasid.

Lisaks on kirjutatud artikkel podcastidest, mis Eestis tegutsevad. See artikkel pole lõplik, sest neid tekib viimasel ajal juurde suuremas koguses.

JA VEEL ÜKS KÜSIMUS, ET KUIDAS PODCASTE KUULATA?

Nii android kui ka IOS telefonides, on spetsiaalsed appid, kust saab mõnusalt podcaste kuulata. Toon välja mõned populaarsemad:
Podcast addict(android) või Overcast(IOS).
Veel saab näiteks meie podcasti kuulata Youtubest või iTunest

Kindlasti minge vaadake üle Mihkel Šorini poolt tehtud õpetlikud videod:

Kui on küsimusi minule, siis andke kindlasti teada. Saadet on võimalik tellida ka iTunest. Kui see lugu meeldis, minge Facebooki, jagage seda saadet ka oma sõpradele ning kirjutage kommentaaridesse, mida te sellest saatest õppisite. Olen väga tänulik Teie panuse eest. Kirjutage, kui on küsimusi või soovitusi indrek@hakkametegutsema.ee. Saadet on võimalik ka jälgida Twitterisja Instagrammis.

OLEME TEIE PANUSE EEST ÄÄRETULT TÄNULIKUD

Lisa kommentaar

Email again: