Terje Mander

Tänases loos kuuleme Terje Mandri lugu. Terje avastas juba 15-aastaselt, et peale argipäevase elu on ka olemas teine maailm. Ta jõudis läbi psühholoogia lõpuks jooga juurde. Praegu on ta aktiivne ema, jooga õpetaja ja aktiivne praktiseerija.

Tänases loos kuuleme:

  • Kuidas Terje avastas juba noorest peast, et teda huvitab jooga ja eneseareng.
  • Mis soovitusi annab Terje, et ennast paremini tundma õppida.
  • Terje huvitavat teekonda jooga maailmas.
  • Mis jooga stiile soovitab Terje algajatele.
  • Ja muidugi palju muud põnevat ka.

Üks Terje poolt välja pakutud harjutus, mida iga inimene teha võiks on hingamine. Nimelt hingamine fokuseeritud, kus sa mõtledki ainult hingamise peale(20:20 saates). Kui tähelepanu läheb kuhugi mujale, siis sa pead selle tagasi tooma hingamisele. Seda soovitas Terje kõigil järgi proovida.

Olge hetkes ja armastage üksteist

KUULA HUVITAVAT SAADET TERJEGA!

Terje sügiseste jooga meditatsiooni tundide ning teadliku eluviisi programmide kohta saad tutvuda lähemalt www.terjemander.com või kirjutada Terjele otse, terjemander@gmail.com

Nüüd suurepärane võimalus muuta oma elu, naised. 28. oktoobril toimub Tallinnas Wealth Forum Women, kus osaleb 1000 naist ja maailmatasemel koolitajad. Edu Akadeemia annab saate kuulajatele 10% sooduka, koodiga “hakkametegutsema”. Soovitame osaleda! Pileti saad www.eduakadeemia.ee

Kui on küsimusi minule või Terjele, siis andke kindlasti teada. Saadet on võimalik tellida ka iTunest. Kui see lugu meeldis, minge Facebooki, jagage seda saadet ka oma sõpradele ning kirjutage kommentaaridesse, mida te sellest saatest õppisite. Olen väga tänulik Teie panuse eest. Kirjutage, kui küsimusi või soovitusi indrek@hakkametegutsema.ee. Nüüd on võimalik saadet jälgida kaTwitteris ja Instagrammis.

OLEME TEIE PANUSE EEST ÄÄRETULT TÄNULIKUD!

Lisa kommentaar

Email again: