Raino Raasuke


"Niisama kodus istudes ei juhtu midagi."

Raino Raasuke on läbi ja lõhki ettevõtja, keda hakkas edu saatma just siis, kui käes olid tema elu kõige raskemad ajad.

Ettevõtlus hakkas talle huvi pakkuma juba keskkooli ajal, mil teda köitis kuulsate ja rikaste unistuste eluviis. Raino enda sõnade järgi pole ta kunagi tundnud, et suudaks olla klassikaline 9-5 töötaja. Tema esimesteks mõtteviisi kujundavateks raamatuteks olid Tim Ferrisse "4 hour workweek" ja Robert Kiyosaki "Rich dad, poor dad".
Oma esimese äriga alustas Raino kui ta oli 18 aastane -  koos sõpradega alustasti Saaremaal puhastusteenuste pakkumist. Vajalikud seadmed soetati ligi 40 tuhande krooni eest. Seda võib pidada ka esimeseks ebaõnnestumiseks (õppetunniks!), sest müügitööd ja turundust tehti vähe ning ühtegi klienti ei leitudki. Praegu tegeleb Raino ettevõte Amazonis ehitustarvete müügiga ning tema alluvuses töötab juba 17 töötajat. Meie seekordne Kangelane on ehe näide sellest, et kannatlikkuse ning järjepidevusega ON võimalik edu saavutada ja keskpärasusest välja murda!"Kui sa tahad midagi teha, siis sa pead seda tegema! Ära kuula teisi."Raino räägib meile:

  • oma põnevatest ettevõtmistest, ebaõnnestumistest ja õppetundidest,
  • kuidas ta raskustest üle sai, et taas järgmise ettevõttega algust teha,

  • jagab soovitusi ja näpunäited, kuidas Amazonis edukalt läbi lüüa,

  • ning lisaks palju muud inspireerivat, mida lihtsalt peab kuulama!

“Mina õpin niimoodi, et ma lähen ja teen ja kogen. Ja siis ma õpin.”
Hea kuulaja! Kui Sul on meile või Rainole küsimusi/ettepanekuid, siis võta julgelt ühendust facebookis või kirjuta indrek@hakkametegutsema.ee. Hoia end meie tegemistega kursis ja jälgi meid ka Instagramis!

Lisa kommentaar

Email again: