Alar Ojastu

Sellel postitusel on 1 vastus
„Pealiskaudsus on selleks, et kannatust vältida.“

Täna toome teieni erakordselt põneva loo. Alar Ojastu peamiseks huviks on jõuda inimteadvuse sinna piirimaile, et enam sügavamale minna ei ole võimalik. Alar on kolm aastat uurinud närvisüsteemi tasandeid ning jõudnud arusaamisele, et lõpptulemus, mida võiksime sihtida, ei ole mitte õnn, vaid vitaalsus ja autentsus. Rohkem Alarist leiab tema kodulehelt, kus on põnevad videod ja tema uus raamat.

Alaril on kaks täiskohaga tööd. 30% oma tööajast tegeleb Alar koolitamisega ehk räägib, kuidas tulla toime isikliku eluga. 70% tööajast on Alar välismaal või Eestis end täiendamas ehk end tundma õppimas ja ümber programmeerimas. Kogumas sisendit selleks, et enda peal õpitut ja kogetut jagada teistega.



„Kõik minu koolitused on kokku pandud minu vajadusele tuginedes.“


Saated kuuled:

  • Kuidas Alar on oma elu kujundanud, et võtta 70% enda ajast enesearenguks?
  • Miks Alar postitab Instagrami minimaalselt?
  • Mida tähendab instant ja fake-kuvand tänapäeva maailmas?
  • Kuidas Alar jõudis oma teekonnani?
  • Mis aitas Alari mustast august välja?
  • Miks motivatsioonikoolitused ja coaching pikaajaliselt ei toimi?
  • Kuidas lapsepõlve traumad meid mõjutavad?
  • Mida tähendab juhtimisprogramm Circling?



„Väärtust saad jagada ainult siis, kui sul on kogemus. Kogemus saab tekkida ainult siis, kui sõna otseses mõttes oled käinud valus ja sitas!“




Kui keskkoolis käimine ei motiveerinud, siis raamatud nagu „Nõusoleku turundus“ (Seth Godin), „Unlimited Power“ (Anthony Robbins) ja „Väga efektiivse inimese 7 harjumust“ (Stephen R. Covey) olid Alarile esimesed suured inspiratsiooniallikad. Alar huvitub eelkõige järgmisest kahest asjast: sügav lähisuhe ja miks kõik lahendused on ajutised. Olles mediteerinud üle 6 aasta ning praktiseerinud erinevaid meditatsiooni tehnikaid (nt Holosync meditatsiooni  ja Mindfulness), on Alar investeerinud endasse üle paarisaja tuhande euro. Tänase saate olulised märksõnad on piiritu teadvus, valvsus ja teadvuse pimenurgad. Laias laastus käsitleb Alar neid teemasid, mida ei ole võimalik õppida Youtubest!




Hea kuulaja! Kui Sul on meile või Alarile küsimusi/ettepanekuid, siis võta julgelt ühendust facebookis või kirjuta indrek@hakkametegutsema.ee. Hoia end meie tegemistega kursis ja jälgi meid ka Instagramis!

1 vastus

Tere,

Sattusin esimesena Marco Oolo podcasti peale ja sealt tekkis huvi, mis siin ikkagi toimub. Peale selle podcasti tekkimist leidsin jällegi ühe mõttekaaslase, kes ongi läbinud elus neid asju, mida ma tahan teha ja millega olen juba hakanud tegelema. Väga väga huvitav, kuidas raskustega seista vastamisi elus. Kuulates seda hakkas kohe meelde tulema minu enda välismaa mentorid nagu nt Jay Shetty või Gary V, aga eesti keeles kuulates on ikkagi teine ja sellepärast ka su podcast kõnetab väga palju.
Olen 25 aastane arhitekt ja sinu podcastid annavad tööl uut motivatsiooni ja tarkust, mis tuleb kasuks ka minu erialal, sest noore arhitektina teen vigu, aga just nende pärast olen karjääriredelil juba katuseaken hakanud nägema. Näen tulevikus, et selles podcastis on potensiaal minu enda büroo loomisel. Kui oskad soovitusi anda või arhitektuuri ja ehituse valdkonnas mõne inimese kutsuda podcasti siis kindlasti ootan juba seda episoodi.
Kindlasti näe veel vaeva et Alar podcasti saada.

Jätka samas vaimus!

RJ
Ristjan Johanson, 30. juuli 2019

Lisa kommentaar

Email again: