Helena Kõivsaar


"Mida armastus teeks?"


Tänase väga põneva saate peategelane on Helena Kõivsaar. Inspireerituna tervislikust eluviisist on ettevõtlik, aktiivne ja loova hingega Helena oma 21 eluaasta jooksul kogenud ja teinud erakordselt palju!

Nii nagu Helena ka väidab, on tema põnev teekond kinnituseks sellele, et julgus proovida on kõige võti! Väljakutseid armastav Helena on noorest peale aktiivselt tegutsenud. Pidevad väljakutsed ja saavutamissoov on aidanud Helenal kogeda ja õppida väga kiiresti. Tema huvitav teekond, kuhu mahub nii retseptiraamatu kirjutamine, 27 kilo langetamine, maratoni jooksmine, Eesti Parima Pudrumeistri 2015 tiitel ning toidukaravani loomine, on ta nüüdseks juhatanud iseendani. Holistika Instituuti õppima asudes said Helena tegemised sügavama tähenduse. Praegu esitab Helena endale järgmisi küsimusi: "Kuidas vaim ja keha on omavahel seotud?", "Miks ma päriselt aitan?", "Kas minu otsused on tehtud armastuse pealt?"

"Kui ma iseenda peal hakkasin enda vaimu ravima, nägin, et inimesed minu ümber ka muutusid."

"Kui oled kahe vahel mõne otsusega, siis alati küsi iseendalt, mida armastus teeks. Ja sa saad sealt õige vastuse."
Tänase saate teemad on:
  • kuidas jõudis Helena holistilise teraapiani;
  • mis on holistilise regressiooni teraapia põhimõte;
  • miks sai Helenast hall hiir, kui ta läks Tallinnasse ülikooli;
  • kuidas sai Helena Fitlapi jälgijaskonna;
  • mis olid Helena suurimad õppetunnid raamatu koostamisel;
  • kuidas leida see, mis sind käivitab?Hea kuulaja! Kui Sul on meile või Helenale küsimusi/ettepanekuid, siis võta julgelt ühendust facebookis või kirjuta indrek@hakkametegutsema.ee. Hoia end meie tegemistega kursis ja jälgi meid ka Instagramis!

Lisa kommentaar

Email again: