Marek Mühlberg

Tunned vahel, et kõik teised teavad täpselt, mida nad teha tahavad ja millised on nende eesmärgid, sinul aga pole aimugi, millega tegeleda tahad või kuhu teel oled? Rahu, sa pole kindlasti ainuke. Tänase saate külaline on Marek Mühlberg, kellel oli täpselt sama tunne. Marek jagab meiega, kuidas tema oma kutsumuseni jõudis ning kuidas ka sina seda teha saaksid. Kas alati tasubki muretseda, kui sa päris täpselt ei tea, kellena töötada tahad?

Lisaks räägib Marek sellest, millised takistused võivad alustaval ettevõtjal teel olla (näiteks koostööpartnerite leidmine) ning kuidas neid ületada.

KUULA MAREKIGA TEHTUD SAADET!

Kirjutasin hiljuti oma blogis mentorlusest (vaata siit), ka Marekile on see südamelähedane teema ning ta räägib sellest veel täpsemalt. Marek on ITuudised.ee asutaja. Täiendavalt on ta juhtinud ettevõtete portfelli, kuhu kuulub enam kui 20 tehnoloogia valdkonna idufirmat.

Kui on küsimusi minule või Marekule, siis andke kindlasti teada. Saadet on võimalik tellida ka iTunest. Kui see lugu meeldis, minge Facebooki, jagage seda saadet ka oma sõpradele ning kirjutage kommentaaridesse, mida te sellest saatest õppisite. Olen väga tänulik Teie panuse eest. Kirjutage, kui on küsimusi või soovitusi indrek@hakkametegutsema.ee. Saadet on võimalik ka jälgida Twitteris ja Instagrammis.

OLEME TEIE PANUSE EEST ÄÄRETULT TÄNULIKUD!

Lisa kommentaar

Email again: