Karen K. Burns

Sellel postitusel on 1 vastus

Pildiotsingu karen k burns tulemus


"Distsipliin tuleb kodust."


Tänase saate kangelanna on meeletu kogemuste ja teadmiste pagasiga Karen. Küberturvalisuse eksperdina on ta kaasasutaja ettevõttes, mis tegeleb andmeteaduse ja tehisintellekti konsultatsiooni teenuse pakkumisega. Karen on olnud äriarenduse direktor rahvusvahelises Kanada ettevõttes. 
Paljud Eesti digilahendused: kohtute digilahendused, DigiDoci uus disain, hädaabi keskuse lahendus ja Hidden City on just Kareni ja tema tiimi loodud.


"Mind teeb kurvaks, et mul on 12 aastat töökogemust välismaal ja kui tulen Eestisse, lähen nagu ajas tagasi.“


Ülimalt järjekindel, distsiplineeritud ning ambitsioonikas Karen oli juba ülikooli ajal aktiivne. Karenil on erakordne kogemus Dubais filmi produktsioonijuhina. Hollywoodile Abu Dhabi maha müümine ei ole vist just kõige tavalisem katsumus!

„Mulle annavad inspiratsiooni ja jõudu uued inimesed.“

Tänases saates:

  • Miks on Karen eliitkoolide vastane; 8:20

  • kuidas jõudis ta filmimaailma; 17:40

  • kuidas Karen 200 naelaga Glasgowsse kolis; 21:50

  • missugune on pädev juht; 35:27

  • kuidas Karen Hollywoodi Abu Dhabisse meelitas; 39:24

  • miks tahetakse Hollywoodi enda riiki filmima. 52:34


„Üks suur võti Eesti rahva rikkusesse on see, et jagatakse koormust võrdselt ja naiste palgalõhe kaob Eestis ära.“Hea kuulaja! Kui Sul on meile või Karenile küsimusi/ettepanekuid, siis võta julgelt ühendust Facebookis või kirjuta indrek@hakkametegutsema.ee. Hoia end meie tegemistega kursis ja jälgi meid ka Instagramis!

1 vastus

See on hea point, et otsustajateks on mingi väike seltskond inimesi, kellel puudub kogu info ja neid võib olla isegi huvita. Mul on jooksusõber Maanteeametis tööl ja peab maaomanikega läbirääkimisi pidama, kui kavandatav tee läbi kellegi maa läheb. Tal mingi ülemus, kes ainult autoga liigubki, ütles otse, et kellele neid kergliiklusteid vaja on.... ja ometi on näha tegelikult, et terviseradasid ja kergliiklusteid kasutatakse väga hoolega. Tänu sellele saavad lapsedki nt kooli liikuda ratta vms liiklusvahendiga. Lapsed on iseseisvamad.... kõik jutud.
Lugusid kuulates mul on endast veidi kahju. Kõik on nii toredad ja kirevat elu elanud ja täpselt teadnud kuhu liikuda. Vähemalt nii tundub. Ettevõtlikud...
Monika, 13. oktoober 2019

Lisa kommentaar

Email again: