Sildid:

Eesti podcastid

Podcastide kuulamine on lõpuks jõudnud ka Eestisse. Viimase aastaga on tekkinud väga palju uusi Eesti taskuhäälinguid, mis annab võimaluse kuulata neid rohkem emakeeles. Podcastide ehk taskuhäälingute kuulamine on üks parimatest tegevustest, mida näiteks pika autosõidu või nõude pesemise ajal teha. Pane klapid kõrva, naudi ning ühilda meeldiv kasulikuga.

Tutvustame teile lähemalt mõningaid Eesti põnevamaid podcaste, mida kindlasti kuulata soovitame.

 

 

Globaalsed eestlased

“Globaalsed eestlased” on võtnud eesmärgiks luua mälupilt Eestiga seotud inimestest üle maailma. Saatejuht on Rainer Sternfeld, kes tegutseb ettevõtjana Silicon Valleys. Tal on õnnestunud mikrofoni taha püüda üle maailma resideeruvaid eestlasi ja rääkida nendega nii, nagu keegi teine seda veel teinud pole. See on kindlasti silmaringi avardav kuulamine.

 

 

Mõtteaine

“Mõtteaine“ on iganädalane taskuhääling, mille saatejuhid on Jorgen Matsi ja Mathias-Erik Tempel. Vestlused toimuvad mitmetel erinevatel teemadel, näiteks elu, psühholoogia, popkultuur, sõltuvused, isadus ja vabavõitlus. Eraldi tehakse saateid ka ainult MMA teemal.

 

 

 

Investeerimisraadio

“Investeerimisraadio” sai ellu kutsutud, et saada vastuseid küsimustele, mis saatejuhte endid mõni aeg tagasi piinasid. Kuidas edukalt säästa? Kuhu paigutada vaba raha? Kui palju riske võtta? Millist aktsiat valida? Kuidas leida raha üürikorteri sissemaksuks? Saatejuhid Kristi Saare ja Tauri Alas on veendunud, et elu on üks suur õppimine, kukkumine ja jälle püsti tõusmine. Kuidas investeerimismaailmas valutumalt kukkuda, sellele leiab vastused “Investeerimisraadio” episoodidest.

 

 

Popkulturistid

Loodusteaduste doktor Ivo Krustok ning kirjanik/näitleja Jim Ashilevi istuvad koos ühes hubases elutoas(nüüd Raadio 2 eetris) ja räägivad oma lemmikasjadest: popkultuurist ja tehnoloogiast. Teisisõnu kõigest. Olgu teemaks muusika, raamatud, videomängud, maailmalõpp või kosmoses hõljuvad kohvrid – välja jõutakse ikka inimsuhete ja meie argise eluni.

 

 

Vaba mikrofon

“Vaba mikrofon” on  iga kahe nädala tagant valmiv taskuhääling, mida veavad tehnoloogiahullud, võttes teemadeks uue meedia, audioraamatud, seriaalid, Youtube’i staarid ning paljud muud teemad. Erinevalt “korralikumatest” raadiosaadetest on “Vaba mikrofon”, nagu nimigi ütleb, stiililt vaba ja mänguline. Saatejuhid Ronald Liive, Gregor Sibold ja Jakob Rosin saavad ennast väljendada nii, nagu parasjagu pähe tuleb – ja seda võimalust ohtrasti ka kasutatakse, muutes kuulamise kohati väga lõbusaks.

 

 

7Blaze podcast

Miks olla sotsiaalmeedias? Kuidas siin müüa? Kas lihtsalt sotsiaalmeedia lehe tegemisest on kasu? Nendele ja veel paljudele teistele küsimustele annab vastuse see taskuhääling. Podcast nimega 7BlazePodcast on mõeldud sotsiaalmeedia huvilistele ja turundajatele. Saadet juhib enamasti Jaan Kruusma

 

 

Hakkame tegutsema(meie)

Hakkame tegutsema on podcast, kus saatejuht Indrek Põldvee intervjueerib erineva suurusega ettevõtete juhte. Podcastis võib kuulda uskumatuid lugusid erinevate firmade kiirest kasvust, samuti saab teadmisi, kuidas ebaõnnestumistega toime tulla. Podcasti peaeesmärk on panna inimesed tegutsema, nagu ka saate nimi ütleb. 
Need on praegu Eesti enim kuulatud ja tuntuimad podcastid, mida juhivad oma ala entusiastid. Kindlasti on tekkimas veelgi rohkem uusi saateid. Jõudu ja jaksu kõigile podcastidele meie tiimi poolt! Pidage meeles, et just teie võite muuta inimeste mõttemaailma!


HT Tiim

https://podcastid.ee
Eelmine
Miks peaks keegi tegema tasuta tööd?
Järgmine
Ekspertarvamust ei tasu alati tõepähe võtta?

Lisa kommentaar

Email again: