"Tänulikkuse päeviku pidamine näitas mulle iga päev väga vahetult kui palju mul on, mille eest tänulik olla. Õppisin selgemalt nägema seda, mida varem pidasin iseenesest mõistetavaks. Tänulikkuse tunne minu sees kasvas meeletult. Olen selle üle siiralt õnnelik. Päeviku pidamine aitas ka fookust seada neile tegemistele, mis on elus tegelikult olulised. Päevikuga alustades on väga hea kui keegi innustab ja aitab hoida järjepidevust selle täitmisel. Võib mõelda küll, et on lihtne iga päev mõned asjad kirja panna, kuid tegelikkuses nõuab see siiski piisavalt tugevat enesedistsipliini. Selle hoidmiseks ongi hea kui keegi on kõrval ja motiveerib. Olen Indrekule selle eest väga tänulik!"

◦ Karina ◦
- Personaalne tugiisik Indrek -
_

"Olin juba mõned aastad päevikut pidanud, kuid kui hakkasin tänulikkuse päevikut koos Indrekuga tegema (fookusküsimustega)  igapäevaselt, nii hommikul kui ka õhtul, siis aitas see mul tõsta teadlikkust oma harjumustest ja tegevustest. Kohustusest sai harjumus ja harjumusest sai tänulikkuse päeviku kirjutamise harjumust edasi kantud ka teistele inimestele. Aitäh Indrek, et olid olemas ja aitasid mul rajal püsida."

Jaan Kruusma, 7blaze
- Personaalne tugiisik Indrek -
_

"Tänulikkuse päeviku täitmine aitas keskenduda väiksemale hulgale ülesannetele päevas, seeläbi hoida fookust olulisel ja suurendada tulemuslikkust. Lisaks oli hea võimalus väljendada oma tänulikkust kõige selle üle, mis igapäevaste toimetuste vahel kipub iseenesestmõistetav olema, olgugi et seda see tegelikkuses ei ole. Kokkusaamised kolleegidega innustasid päevikut järjepidevalt täitma ning andsid võimaluse saavutatut ja kogetut veelgi sisulisemalt läbi mõelda. Teiste kogemuste kuulamine pani ka iseenda tegevusi teise külje alt vaatama. Olles iseenda suhtes väga nõudlik ja kriitiline, aitas teistega jagamine tunda rõõmu ka väiksematest edasiminekutest."


◦ Liis Süsmalainen, 
Töötukassas osakonna juht
- "Ennetame läbipõlemist ja suhtleme efektiivselt" koolitusel osalenu -
_

"Päeviku järjepidev täitmine õpetas märkama just pisikesi rõõme. Alguses oli keeruline tänulikkust välja näidata argiasjade üle ja pigem olid fookuses suuremad (tööalased) tegemised. Päevikut tagasi lehitses aga on just nii sõdantsoojendav meenutada, kuidas üks sõbralik sõna või pilk, kui oskad seda mägata, teeb tuju rõõmsaks. Teine oluline muutus minu elus on harjumus võtta igal hommikul 1 minut mõtete korrastamiseks, enne, kui autost välja kontorisse kiirustan."

◦ Triin Reisser,
Credit 24 
- "Ennetame läbipõlemist ja suhtleme efektiivselt" koolitusel osalenu -
_

Küsi personaalset pakkumist!

Email again: